Kontaktai

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB Agentus – 2007 metų balandžio 5 d. įkurta statybų įmonė. Nuo įkūrimo pradžios nuolat augame ir tobulėjame, šiuo metu mūsų komandą sudaro virš 110 darbuotojų.

  • Sandėlių g. 9, 45190 Kaunas, Lietuva
  • +370 37 375331
  • +370 37 375331
  • info@agentus.lt
  • Pirm-Penkt 08:00 – 17:00
  • Įmonės kodas: 300668910
  • PVM mokėtojo kodas: LT100003122814

SUSISIEKITE

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI

Administracija

Saulius Jonaitis

Generalinis direktorius

+370 (37)  37 53 31

info@agentus.lt

Erika Repečkienė

Administratorė

+370 (37)  37 53 31

erika.repeckiene@agentus.lt

Šarūnas Krikštanavičius

Pardavimų ir plėtros direktorius

+370 (37)  37 53 31

sarunas.krikstanavicius@agentus.lt

Darius Kvedaravičius

Vykdantysis direktorius

darius.kvedaravicius@agentus.lt

Lina Medėkšaitė

Apskaitininkė

+370 (37)  37 53 31

lina.medeksaite@agentus.lt

Giedrė Sirusienė

Apskaitininkė

+370 (37)  37 53 31

giedre.sirusiene@agentus.lt

Tiekimas

Saulius Šarauskas

Tiekimo vadovas

tiekimas@agentus.lt

Raimondas Lankutis

Pirkimų inžinierius

raimondas.lankutis@agentus.lt

Statyba

Linas Ščesnavičius

Statybos direktorius

linas.scesnavicius@agentus.lt

Romas Jonaitis

Konsultantas

romas.jonaitis@agentus.lt

Jonas Ažukas

Statybos projektų vadovas

jonas.azukas@agentus.lt

Karolis Lincevičius

Statybos projektų vadovas

karolis.lincevicius@agentus.lt

Jonas Žižiūnas

Statybos projektų vadovas

jonas.ziziunas@agentus.lt

Gediminas Anskis

Statybos projektų vadovas

gediminas.anskis@agentus.lt

Donatas Bondarenko

Statybos projektų vadovas

donatas.bondarenko@agentus.lt

Raimundas Grevas

Statybos projektų vadovas

raimundas.grevas@agentus.lt

Jonas Grigalionis

Statybos darbų vadovas

jonas.grigalionis@agentus.lt

Tomas Ivoška

Statybos darbų vadovas

tomas.ivoska@agentus.lt

Darius Andriuškevičius

Statybos darbų vadovas

darius.andriuskevicius@agentus.lt

Raimundas Paurys

Statybos darbų vadovas

raimundas.paurys@agentus.lt

Vidmantas Kerys

Statybos darbų vadovas

vidmantas.kerys@agentus.lt

Pavelas Šliachtovič

Statybos darbų vadovo padėjėjas

pavelas.sliachtovic@agentus.lt

Gintaras Ežerinskas

Statybos darbų vadovo padėjėjas

gintaras.ezerinskas@agentus.lt

Julius Knyšius

Statybos darbų vadovo padėjėjas

julius.knysius@agentus.lt

Arnoldas Gegužis

Statybos darbų vadovo padėjėjas

vidmantas.kerys@agentus.lt

Sąmatininkai

Justas Jančauskas

Inžinierius-Sąmatininkas

justas.jancauskas@agentus.lt

Karolis Jankauskas

Inžinierius-Sąmatininkas

karolis.jankaustas@agentus.lt

Diana Kripavičienė

Inžinierė-Sąmatininkė

diana.kripaviciene@agentus.lt