Rekonstrukcija ir renovacija

service4

Rekonstrukcija ir Renovacija

UAB “Agentus” pasitelkusi savo specialistų būrį gali atlikti Jūsų pastatų Rekonstrukciją arba Renovaciją.

Rekonstrukcijos metu atliekami tokie statybiniai darbai, kuriais keičiami pastato gabaritai, aukštų skaičius, konstrukcinis patalpų aukštis ar pastato funkcinė paskirtis; atliekami esminiai pastato keitimo darbai.

Renovacijos metu atnaujinamos pastato konstrukcijos, interjeras, eksterjeras, apšiltinami atitvarai ir atliekami kiti darbai skirti pagerinti esamas objekto savybes.

tai

Rekonstrukcija

Rekonstrukcijos darbams galime pasiūlyti savo specialistus, kurie turi daug patirties tiek naujų pasatatų statyboje, tiek rekonstruojant esančius pastatus.

Renovacija

UAB “Agentus” turi patirties renovuojant daugiabučius Lietuvoje pagal Daugiabučių namų modernizavimo (renovacijos) programą ir atlieka visus renovacijai reikalingus darbus. Mūsų komanda gali atnaujinti įvairios paskirties ir dydžio statinius.

Renovacijos metu galime atlikti šiuos darbus: apšiltinti pastatus iš vidaus ir išorės; atnaujinti fasadus, stogus ir palėpes; sustiprinti pastato konstrukcijas, sienas; pakeisti langus ir duris; atlikti vidaus apdailąmodernizuoti vandentiekio, vėdinimošildymo, elektros sistemas.

Mes statybų rinkoje dirbame virš 10 metų, galbūt susidomėjote?

Susisiekite