Kontaktai

KONTAKTINĖ INFORMACIJA

UAB Agentus – 2007 metų balandžio 5 d. įkurta statybų įmonė. Nuo įkūrimo pradžios nuolat augame ir tobulėjame, šiuo metu mūsų komandą sudaro virš 100 darbuotojų.

  • Sandėlių g. 9, 45190 Kaunas, Lietuva
  • +370 37 375331
  • +370 37 375331
  • info@agentus.lt
  • Pirm-Penkt 08:00 – 17:00
  • Įmonės kodas: 300668910
  • PVM mokėtojo kodas: LT100003122814

SUSISIEKITE

DARBUOTOJŲ KONTAKTAI

Saulius Jonaitis

Direktorius

+370 (37)  37 53 31

saulius@agentus.lt

Erika Repečkienė

Administratorė

+370 655  71 536

erika@agentus.lt

Mindaugas Galinis

Tiekimo vadovas

+370 685  09 030

mindaugas@agentus.lt

Romas Jonaitis

Gamybos direktorius

+370 699  48 094

romas@agentus.lt

Jonas Ažukas

Statybos projektų vadovas

+370 687  55 802

jonas@agentus.lt

Jonas Žižiūnas

Statybos projektų vadovas

+370 616  16 487

jonas.z@agentus.lt

Romualdas Kripavičius

Statybos projektų vadovas

+370 685  11 025

romas.k@agentus.lt

Darius Andriuškevičius

Statybos darbų vadovas

+370 699  10 384

darius@agentus.lt

Raimundas Paurys

Statybos darbų vadovas

+370 699  29 147

raimundas@agentus.lt

 

Jonas Grigalionis

Statybos darbų vadovas

+370 615  14 042

jonas.g@agentus.lt

Dainius Andriulis

Statybos darbų vadovas

+370 650  56 567

dainius@agentus.lt

Tomas Ivoška

Statybos darbų vadovas

+370 655  14 754

tomas@agentus.lt

Julius Knyšius

Statybos darbų vadovo asistentas

+370 650  62 053

julius@agentus.lt

 

Justas Jančauskas

Inžinierius-Sąmatininkas

+370 656  40 280

justas@agentus.lt

Gina Kveragienė

Inžnierė-Sąmatininkė

+370 615  85 057

gina@agentus.lt

Akvilė Vaitiekūnaitė

Apskaitininkė

+370 600  29 885

akvile@agentus.lt

Aurelija Kudirkienė

Architektė-Dizainerė

+370 698  10 673

dizaura@gmail.com